Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!
Andrzej Lepper z kierowcą pojechali w Polskę. W pewnym momencie na drogę wyskoczyła świnia. Kierowca nie zdążył wyhamować i przejechał biedaczkę. Widząc co się stało Lepper kazał iść kierowcy do pobliskiego gospodarstwa i przeprosić gospodarzy za wypadek. Kierowca wraca dopiero po godzinie. W zębach trzyma cygaro, w ręce wino, a koszula mu wystaje ze spodni. Zdziwiony Lepper pyta się go.
- Dlaczego tak długo cię nie było? I co to wszystko znaczy?
- No cóż. Rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich córka chwile niezapomnianej rozkoszy.
- Boże. Coś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Leppera i właśnie zabiłem świnię.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

LOGAN POLSKA ZWYCIĘŻA

Strona www: www.dacia.pl
marka: Dacia

14 października 2005, Kierowcy Polish Racing Development - Zbigniew Szwagierczak, Jakub Golec i Damian Sawicki – startujący w barwach LOGAN POLSKA ( Renault Polska ), zwyciężyli w trzygodzinnym wyścigu Dacii Logan w Motopark Oschersleben.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin przewidywał, że w ciągu 3 godzin wyścigu muszą nastąpić min. 3 zmiany kierowców, konieczne było tankowanie w boksie, obowiązkowy 3 minutowy postój

w boksie, nieobowiązkowe zmiany opon.

Polski team wyprzedził drugą na mecie załogę o 35 sek.

 

Bardzo dobrze prowadzący się samochód – powiedział po wyścigu „Profesor” Zbyszek Szwagierczak – może nie super mocny ale zawieszenie plus doskonale zestopniowana skrzynia biegów, dają doskonałe efekty. Samochód bardzo dobrze wytrzymał trudy 3 godzinnego wyścigu, pod koniec nie było różnicy w jego prowadzeniu.

 

Ciężka walka zakończona sukcesem – to słowa Kuby Golca. Z nieufnością podchodziłem do możliwości wyścigowych LOGANA. Jestem bardzo mile zaskoczony, to doskonale prowadzące się auto.

 

Bardzo fajne auto – Damian Sawicki – muszę przyznać, że lepiej mi się go prowadziło niż Golfa. Jestem również zaskoczony tym, że samochód ten w wersji, którą dysponowaliśmy osiągał identyczne czasy okrążenia, jak seryjny Mercedes

klasy C.

 

Logan pokazał swój sportowy charakter !

 

 


Komentarze
Polityka Prywatności