Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Rok 2050. Na skrzyżowaniu zamiast sygnalizacji świetlnej stoi robot i kieruje ruchem. Co jakiś czas mówi:
- Piesi stać, samochody jechać. Samochody stać, piesi iść.
I tak na zmianę.
- Samochody stać, piesi iść. Pani w czerwonym berecie szybciej, szybciej!
Ha ha ha, nie zdążyła!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Borys SZYC i Clio III

marka: Renault

Nie tylko jurorzy Car of the Year docenili zalety Clio III : jego sylwetkę, komfortowe i przestrzenne wnętrze i właściwości dynamiczne. Samochód Roku 2006 wybrał również Borys Szyc.

Znany aktor dzieli się wrażeniami : „Kiedy pierwszy raz zobaczyłem z bliska nowe Clio zaskoczył mnie i ucieszył jego drapieżny i sportowy wygląd. Miałem obawy, że będzie to bardziej kobiece auto, tymczasem zostałem bardzo miło zaskoczony. Czarny lakier metalic, alufelgi i niemal cały szklany dach podwoiły moją radość. W tym aucie naprawdę można się poczuć komfortowo, jeżdżę wersją pięciodrzwiową i zaskakuje również ilość miejsca w środku. Spokojnie mieścimy się całą rodziną. Samochód pracuje cichutko i bardzo płynnie. Jest przy tym bardzo dynamiczny, idealny na "walkę" w mieście. Do tego auta po prostu chce się wracać, jeździć albo najzwyczajniej w świecie posiedzieć i pogapić w niebo przez szklany dach. Wszystkiego dopełnia sześć głośników dających niesamowity zewsząd ogarniający dżwięk. Wsiadam i wysiadam z auta nie używając

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 kluczyków, nie wyjmując nawet specjalnej karty z kieszeni. Przy moim trybie życia jest to ułatwienie nie do przecenienia. Nie mogę się też doczekać wersji sport, która ma się ukazać za jakiś czas na rynku. Clio mnie oczarowało...” W ten sposób Borys Szyc dołączył do grona artystów wspierających Renault : Anny Korcz, która promuje Modusa oraz Krzysztofa Ibisza, który wybrał model Laguna.

Borys SZYC ur. 3 marca 1978 w Łodzi

Jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia., który regularnie pojawia się zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Na co dzień występuje na deskach warszawskiego Teatru Współczesnego. Ukończył szkołę teatralną w warszawie w 2001 r. Występował w serialach: w "Klanie" (1997), "Na dobre i na złe" (2000), "Adamie i Ewie" (2000- 2001), "Sukcesie" (2000), "Miodowych latach" (2003), "Kasi i Tomku" (2003), czy "Camera Cafe" (2004). Przełom w jego ekranowej karierze nastąpił w 2003 r., kiedy to znalazł się na planie "Symetrii" Konrada Niewolskiego. Wkrótce Juliusz Machulski obsadził Borysa w roli policyjnego sapera z przeszłością najemnika i złodziejaszka w komedii kryminalnej "Vinci" (2004). Wystąpił również w dramacie "Pręgi". Maciej Dejczer, zaoferował mu natomiast wcielenie się w młodego gliniarza, którego życie miłosne jest równie skomplikowane, co zawodowe w serialu "Oficer" (2004-2005). Od września 2005 r. można oglądać Borysa Szyca w serialu "Samotne" Tomasza Koneckiego i Jarosława Marszewskiego.

 


Komentarze
Polityka Prywatności