W czerwcu 2006 oferta modelu Hyundai Tucson poszerzyła się o wersję z nowym silnikiem Diesla 2.0 l VGT 140 KM, z 6 – stopniową skrzynią biegów oraz napędem na 4 koła.
Tucson ze 2-litrowym 140-konnym dieslem jest dostępny w dwóch wersjach wyposażenia: STYLE oraz PREMIUM. Obie wersje są bogato wyposażone, między innym w czołowe i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera oraz kurtyny powietrzne, systemy ABS z EBD oraz TCS, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, klimatyzację, ogrzewane fotele z przodu, lampy przeciwmgielne i felgi aluminiowe.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego modelu i innych, jakie przygotowały Autoryzowane Salony Sprzedaży marki Hyundai w czerwcu.
Hyundai Motor Co. powstała w 1967 roku. Połączenie z Kia zaowocowało stworzeniem Hyundai Kia Automotive Group, w skład której wchodzą 24 firmy współpracujące. HMC zatrudnia około 50 000 tysięcy osób na całym świecie i osiągnęła przychód ze sprzedaży w 2004 roku w wysokości 26,1 mld USD (wynik nieskonsolidowany). Samochody marki Hyundai są sprzedawane w 193 krajach, w 5000 salonów. Hyundai Motor Company jest sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Germany 2006. Więcej informacji na temat firmy Hyundai Motor i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.hyundai.pl lub www.hyundai-motor.com.