Andrzej Lepper z kierowcą pojechali w Polskę. W pewnym momencie na drogę wyskoczyła świnia. Kierowca nie zdążył wyhamować i przejechał biedaczkę. Widząc co się stało Lepper kazał iść kierowcy do pobliskiego gospodarstwa i przeprosić gospodarzy za wypadek. Kierowca wraca dopiero po godzinie. W zębach trzyma cygaro, w ręce wino, a koszula mu wystaje ze spodni. Zdziwiony Lepper pyta się go.
- Dlaczego tak długo cię nie było? I co to wszystko znaczy?
- No cóż. Rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich córka chwile niezapomnianej rozkoszy.
- Boże. Coś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Leppera i właśnie zabiłem świnię.
Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Podwójne zwycięstwo Volkswagena

marka: Volkswagen

27 kwietnia podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Marriott ogłoszone zostały wyniki III edycji plebiscytu Fleet Awards Polska 2006, organizowanego przez magazyn FLOTA oraz Fleet Management Institute CEE.

Jak co roku statuetki przyznano w kategoriach: Samochód Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Flota Firmowa Roku oraz Produkt/Usługa Flotowa Roku (nagroda przyznana po raz pierwszy).

Wielkim, bo podwójnym zwycięzcą tegorocznego plebiscytu okazał się Volkswagen. Dwa modele tej marki pokonując konkurentów zapewniły sobie tytuł Samochodu Flotowego roku 2006. Caddy wybrany został najdoskonalszym, lekkim samochodem dostawczym. Transporter z kolei - najlepszym autem dostawczym.

 

Walory Volkswagena Caddy, miejskiego samochodu dostawczego produkowanego w Poznaniu, docenione zostały nie po raz pierwszy. Model ten zwyciężył w plebiscycie Fleet Awards już w roku ubiegłym zbierając pochwały za przestronność, ekonomiczność i wytrzymałość.

 

Volkswagen Transporter także potwierdził swoją wysoką pozycję na polskim rynku flotowym. Oprócz niekwestionowanych walorów użytkowych, model ten doceniony został przez specjalistów i użytkowników za wysoki komfort jazdy i ponadczasową stylistykę.

 

Plebiscyt Fleet Awards jest jednym z najistotniejszych wydarzeń w branży flotowej w Polsce. Głównym celem organizatorów jest wyróżnienie tych, którzy najlepiej radzą sobie w tym obszarze na polskim rynku motoryzacyjnym. Zwycięzcy wyłaniani są spośród zgłoszonych do plebiscytu kandydatów. Wyboru dokonują wspólnie fleet managerowie, dostawcy usług, producenci samochodów oraz przedstawiciele polskiej branży motoryzacyjnej.

 

Największe emocje wzbudza ogłoszenie wyników głosowania na najlepsze auto flotowe.

W tej kategorii przyznawane są nagrody w 8 grupach. Podczas Wielkiego Testu Flotowego fleet managerowie z największych flot w Polsce przyglądają się nominowanym do nagrody samochodom oceniając: stylistykę, ekonomiczność, bezpieczeństwo czynne i bierne, niezawodność oraz komfort jazdy. Uwzględniane są także pozostałe elementy, wpływające bezpośrednio i pośrednio na użytkowanie samochodu.

 

Uwieńczeniem plebiscytu jest uroczysta Gala Fleet Awards, podczas której zwycięzcy otrzymują tytuł, dyplom oraz flotowego Oskara - statuetkę Fleet Awards.


Komentarze
Polityka Prywatności