Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Zatrzymuje policjant mercedesa S600 i czeka, aż kierowca przyjdzie do niego. Mija jedna minuta, druga minuta. W końcu otwiera się szyba i słychać głos:
- Ty, komu są pieniądze potrzebne...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Kia zaprezentowała w całej okazałości swój nowy model o nazwie Soul.

marka: Kia

Nad wyglądem samochodu pracowali styliści koreańskiej marki z oddziałów w USA, Korei i Europie. W efekcie powstał pojazd przypominający skrzyżowanie minivana i hatchbacka o zwiększonym prześwicie.

Do napędu przewidziano 126-konnego diesla (dla niektórych rynków moc zostanie obniżona do 115 KM) oraz 126-konny silnik benzynowy, opracowany na bazie jednostki 1,6 l/122 KM stosowanej z modelu cee’d. W USA oraz na niektórych innych rynkach pozaeuropejskich Soul oferowany będzie również z  silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 l i mocy 142 KM.            

 

W planach jest wprowadzenie Soul Hybrid napędzanego przez silnik benzynowy 1,6 l współpracujący z silnikiem elektrycznym o mocy 20 KM. Zostanie z nimi skonfigurowana bezstopniowa skrzynia biegów, a auto będzie miało systemem odzyskiwania  energii podczas hamowania, doładowującym baterię akumulatorów.

 

W wersjach przeznaczonych dla większości krajów Europy Zachodniej oraz na rynek Ameryki Północnej, wyposażenie seryjne Soula obejmuje sześć poduszek powietrznych, ABS, ESP i radioodtwarzacz z CD/MP3.

 

Soul będzie wytwarzany w koreańskiej fabryce Gwangju w ilości 136 tys. sztuk rocznie. Plan sprzedaży przewiduje przeznaczenie 36 tys. pojazdów na krajowy rynek koreański, 50 tys. dla Ameryki Północnej, 30 tys. dla Europy oraz 20 tys. na inne rynki światowe. Produkcja specjalnej chińskiej wersji w ilości 40 tys. sztuk rocznie będzie uruchomiona w Chinach w 2009 r.


Źródło: motofakty.pl

 


ostatnia zmiana: 2008-09-26
Komentarze
Polityka Prywatności