Nie pamiętam dokładnie okoliczności wypadku, ponieważ byłem kompletnie pijany. W celu uzyskania dalszych szczegółów proszę zwracać się do policji.
Żółtodziób za kółkiem
Opis osobowości:
Jest to osobnik zaraz po kursie prawa jazdy więc może to być każdy rodzaj osobowości. Zwykle po przejechaniu pierwszego tysiąca kilometrów zamienia się w normalnego kierowcę lub przechodzi do innej kategorii z mojej listy.

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* nieprzemyślane manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu.


Ulubione samochody:
Nie ma reguły. Najczęściej taki, jaki rodzice przeznaczają na straty.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Wadliwe Toyoty Yaris Do Serwisu

marka: Toyota

Przedsiębiorca Toyota Motor Poland poinformował Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zagrożeniu związanym z użytkowaniem samochodów Toyota Yaris. Spółka rozpoczęła bezpłatną akcję serwisową prawie 15 tys. aut

Dystrybutor samochodów Toyota poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody modelu Yaris wyprodukowane od 13 czerwca 2005 roku do 9 kwietnia 2007 roku w Japonii oraz od 7 listopada 2005 roku do 17 kwietnia 2007 roku we Francji, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.
Zgodnie z informacjami przedsiębiorcy z powodu użycia nieodpowiednich materiałów w napinaczu pasa bezpieczeństwa, może dojść do uszkodzenia, w wyniku którego podczas wypadku i aktywacji pasa ulegnie on samozapłonowi. Na świecie odnotowano trzy takie przypadki.

W Polsce wada może dotyczyć 14782 samochodów.
 Konsumenci, którzy nabyli wadliwe modele będą listownie informowani o konieczności zgłoszenia się do autoryzowanych stacji obsługi w celu bezpłatnego sprawdzenia pojazdu i ewentualnej jego naprawy. Więcej informacji – szczegóły dotyczące akcji naprawczej oraz numery nadwozi samochodów, których dotyczy kampania – w załączeniu oraz na stronie Powiadomienia przedsiębiorców o produktach niebezpiecznych.

Zgodnie z prawem każdy przedsiębiorca, który uzyskał informację, że wprowadzony przez niego na rynek produkt nie jest bezpieczny, powinien niezwłocznie powiadomić o tym Prezesa UOKiK. Niewykonanie tego obowiązku, zgodnie z ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów, zagrożone jest karą pieniężną w wysokości do 100 tys. zł.


ostatnia zmiana: 2009-02-16
Komentarze
Polityka Prywatności