Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.
- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.
Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Czego chcesz?
- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.
Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:
- Przyspiesz!
Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.
- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:
- Tak?
- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.
Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:
- Przyspiesz jeszcze!
Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Co znowu?
- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?
Jedzie Ami, Rusek, Niemiec i Turek w jednym przedziale.
No i zaczynają sie popisy który ma lepiej.
Ami zaczyna:
- Nasz kraj jest tak bogaty ze możemy sobie na wszystko pozwolić... Wstał otworzył okno i srrrru cały plik dolców przez okno.
Rusek popatrzył chwilę, podumał, i mówi
- W naszym to my też mamy wszystkiego w bród. Wstał, wyciągnął spod ławki skrzynkę wódki i jeb przez okno.
Na to Niemiec zaczyna mówić:
- No, my mamy też od cholery... nie dokończył, bo zrywa się z siedzenia Turek i krzyczy:
- Nie! Proszę, nie!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Renault partnerem koncertu Przestrzeń Wolności

marka: Renault

David Gilmour, były gitarzysta Pink Floyd, wystąpił w sobotę 26 sierpnia br. na terenach Stoczni Gdańskiej. Koncern Renault Polska, oficjalny partner wydarzenia, zapewnił artyście i jego ekipie technicznej flotę złożoną z 20 samochodów.

W koncercie „Przestrzeń Wolności”, który odbył się  z okazji obchodów 26. rocznicy powstania Solidarności, wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Na scenie Davidowi Gilmourowi towarzyszył sześcioosobowy zespół oraz orkiestra pod batutą Zbigniewa Preisnera.

 

Oprócz wielu hitów grupy Pink Floyd usłyszeć można było również piosenki z nowego albumu solowego Gilmoura „On An Island”. Artysta z okazji 26. rocznicy powstania Solidarności wykonał też utwór „A great day for freedom” .

 

Renault Polska po raz kolejny wspiera koncert „Przestrzeń Wolności”. W tym roku ekipa Davida Gilmoura miała do dyspozycji modele: Espace, Laguna i Megane.


Komentarze
Polityka Prywatności