Nadziany gościu przychodzi do salonu z samochodami i mówi:
-Dzieńdoberek(panie Gierek)!! Chcę kupić luksusowy samochód, ale taki, żeby mało palił.
-Służę uprzejmię.
Podchodą do pierwszego:
-Ile pali to cudo?
-12 litrów na 100 km!
-UU...
Podchodzą do drugiego:
-Ile pali??
-9 litrów na 100 km!
Podchodzą do trzeciego, a w nim gostek pucuje tapicerkę:
-A ten, ile pali??
-Trzy paczki dziennie!
- Na czym polega bezstresowe szkolenie kierowców?
- Kursant ma jeździć tak, żeby się instruktor nie stresował.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Policjant Borys Szyc wybrany!

marka: Renault

Firma Renault Polska zapytała publiczność o opinię, który z dwóch przygotowanych spotów reklamowych chciałaby zobaczyć w nowej kampanii reklamowej Clio Renault Sport. Większość głosujących wybrała film z Borysem Szycem w roli głównej!

Filmy można było oglądać w dniach 18 – 20 września br. na stronie www.renault.com.pl/glosuj_na_clio, gdzie każdy mógł oddać swój głos na jeden ze spotów reklamowych. W głosowaniu wzięło udział prawie 1600 osób. Ponad połowa głosujących wybrała film z Borysem Szycem w roli policjanta ścigającego bandytę po polskich drogach. Nowy spot reklamowy Clio Renault Sport będzie emitowany w TVP, TVN, Polsacie, TVN 24, TVN Turbo, Discovery, w ramach kampanii telewizyjnej, która rozpocznie się już 22 września.

 

Dla osób biorących udział w głosowaniu przygotowano również konkurs na najlepszy tytuł wybranego filmu. Nagrody to: kolacja z Borysem Szycem lub zegarek z kolekcji Renault Sport. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.renault.com.pl/glosuj_na_clio w dniu 5 października.


Komentarze
Polityka Prywatności