Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!
Ulicą idzie sobie chłopczyk, nagle podjeżdża do niego samochod i facet ze środka mówi:
- Choć wsiadaj do samochodu, dam ci 10zł i lizaka.
Chłopiec nie reaguje, tylko przyśpieszył kroku.
- No choć wsiądź do samochodu, dam ci 20zł, cole i lizaka.
Chłopak dalej nic, tylko znów przyśpieszył kroku... Facet w samochodzie nie daje za wygrana:
- Moja ostatnia propozycja - wsiadź ze mna do samochodu a dam ci 50zł, cole i karton chupa-chupsów.
Chłopak się zatrzymał i mówi:
- Odczep się tato. Kupiłes matiza to teraz sam nim jeździj.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Eos zwyciężył w konkursie kabrioletów

marka: Volkswagen

Eos zdobył „Złotą Kierownicę 2006”. W klasie kabrioletów jury czasopisma „Bild am Sonntag” złożone z ekspertów i prominentów wybrało większością głosów „przemyślanego” Volkswagena.

W sumie kabriolet-coupe spod znaku VW pokonał w walce o to renomowane trofeum 11 konkurentów. Eos wyróżnił się nie tylko w tym konkursie: jest najchętniej kupowanym kabrioletem w Niemczech i najpopularniejszym otwartym Volkswagenem wszechczasów, biorąc pod uwagę czas od wprowadzenia na rynek.

Kabriolety Volkswagena mają długą tradycję. Ponad milion Garbusów , Karmannów Ghia, Golfów i New Beetli z otwieranym dachem zostało sprzedanych w ciągu ostatnich sześciu dziesięcioleci. Jednak żaden z tych samochodów po pierwszych pięciu miesiącach od momentu wprowadzenia na rynek nie odniósł takiego sukcesu jak Eos. Na przykładzie Niemiec: od maja co miesiąc do klientów trafiało od 1 315 do 1 629 Eosów, w sumie do końca września sprzedano ponad 7 000 samochodów.

Kabriolet – bestseller, Golf Cabrio, którego w sumie wyprodukowano 684 225, po pięciu miesiącach znalazł 3 400 nabywców. Eos pokonał nawet New Beetla Cabrio, który doskonale wystartował i po pięciu miesiącach trafił do 4 600 klientów.

Wśród kabrioletów oferowanych na niemieckim rynku Eos od miesięcy zajmuje pozycję lidera: 8 318 klientów zdecydowało się w pierwszych sześciu miesiącach od wprowadzenia na rynek na jego zakup. Żaden kabriolet nie sprzedawał się w tym czasie tak dobrze.

Komentarze
Polityka Prywatności