Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Rzecz dzieje się w Stanach. Policjant zatrzymuje samochód na autostradzie, a w samochodzie siedzą trzy zakonnice.
Policjant mówi do prowadzącej:
- Jechała siostra za wolno.
Zakonnica:
- Przecież minimalna prędkość jest 22 mph.
- To jest autostrada i minimalna prędkość to 65 mph, a 22 to numer drogi.
Policjant patrzy jeszcze na tylne siedzenie, gdzie dwie pozostałe zakonnice cale blade telepią się ze strachu jak głupie i pyta:
- A im co się stało?
- Bo widzi pan, panie władzo... właśnie zjechałyśmy z drogi nr 125.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Śnieżny Debiut Fiata Punto Super 2000

marka: Fiat

W Rajdzie Magurskim zadebiutowała nowa załoga. Za kierownicą najnowszego Fiata Punto Super 2000 zasiadł Maciej Lubiak, a na fotelu pilota - Sebastian Rozwadowski. Załoga zespołu „Fiat Castrol Rally Team” rozpoczęła starty w pełnym cyklu RSMP 2007.

W ub. tygodniu  rozpoczął się kolejny sezon rajdowy, w którym wzięły udział samochody wystawiane przez Fiat Auto Poland. Przez ostatnie trzy lata na polskich odcinkach specjalnych można było oglądać Punto Super 1600. Teraz nadszedł czas na najnowszy samochód rajdowy z włoskiej stajni – Fiata Punto Super 2000. Pojawienie się tego auta w pełnym cyklu RSMP jest jednym z elementów nowej strategii Fiata oraz promocji nowych modeli specjalnych, które w ofercie pojawią się jeszcze w roku 2007 (w tym kultowych sportowych maszyn spod znaku Abarth). To także ważny krok do zacieśnienia współpracy z paliwowym koncernem BP i jedną z jego marek Castrol. 

Prace nad programem rajdowym Fiata Punto Super 2000 w Polsce trwały od kilku miesięcy. Teraz wiadomo już na pewno, że Maciej Lubiak i Sebastian Rozwadowski oficjalnie rozpoczęli  starty w barwach zespołu  „Fiat Castrol Rally Team”.

Start zespołu Fiat Castrol Rally Team w Rajdzie Magurskim czynnie wspierają firmy: Castrol Lubricants, Generali, Fiat Auto Poland, Fiat Bank Polska, Pirelli oraz Reebok.

Castrol w Polsce

Firma Castrol jest obecna w Polsce od 1923 roku. Od samego początku jej produkty zyskały uznanie polskich klientów. Druga wojna światowa przerwała oficjalną obecność firmy Castrol w Polsce, chociaż sama marka znana była kierowcom, a produkty często sprowadzano w prywatnym imporcie. W latach 70. oleje Castrol pojawiły się w oficjalnej sprzedaży za pośrednictwem sieci sklepów Pewex. W 1982 roku powstało biuro przedstawicielskie firmy Castrol pod nazwą Burmah Oil, które przekształcono później w samodzielnie działającą firmę Burmah Castrol Poland, a następnie w Castrol Polska. Czternastego marca 2000 oficjalnie ogłoszono, że firma BP osiągnęła porozumienie dotyczące wykupienia całości udziałów Castrol Polska. W wyniku globalnego przejęcia Castrol Lubricants należy obecnie do grupy BP. Od 1 stycznia 2001 w Polsce Castrol i BP stanowią biznesową jedność.

Procar
Włoska firma wespół ze specjalistami Fiata od wielu lat przygotowuje samochody rajdowe. W zakładzie znajdującym się w miejscowości Pistoia powstają Fiaty Punto Super 1600 i najnowsze Punto Super 2000. Samochody Procaru można było wielokrotnie oglądać w Polsce. Włoscy specjaliści obsługiwali Punto Super 1600 Sebastiana Frycza oraz Punto Super 2000, którym Paolo Andreucci rywalizował w ubiegłorocznym Rajdzie Barbórka.


Komentarze
Polityka Prywatności