Szkot zatrzymuje taksówkę i pyta:
- Ile kosztuje przejazd na dworzec?
- 2 szylingi.
Taksówka jedzie dalej, a Szkot biegnie za nią przez kilkaset metrów i znowu ją zatrzymuje. Zadyszany pyta:
- A teraz?
- Teraz 4 szylingi.
- Jeszcze drożej? Dlaczego?
- Bo dworzec jest w przeciwnym kierunku...
Jedzie Ami, Rusek, Niemiec i Turek w jednym przedziale.
No i zaczynają sie popisy który ma lepiej.
Ami zaczyna:
- Nasz kraj jest tak bogaty ze możemy sobie na wszystko pozwolić... Wstał otworzył okno i srrrru cały plik dolców przez okno.
Rusek popatrzył chwilę, podumał, i mówi
- W naszym to my też mamy wszystkiego w bród. Wstał, wyciągnął spod ławki skrzynkę wódki i jeb przez okno.
Na to Niemiec zaczyna mówić:
- No, my mamy też od cholery... nie dokończył, bo zrywa się z siedzenia Turek i krzyczy:
- Nie! Proszę, nie!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Nowy Opel Astra: Ponad 100 000 zamówień w całej Europie

Astra-nomiczna ilość zamówień oznacza uruchomienie trzeciej zmiany w Gliwickich Zakładach

Rüsselsheim. Sprzedaż nowej generacji pięciodrzwiowej Astry przeszła najśmielsze oczekiwania – od wejścia samochodu na rynek w grudniu 2009 r. w całej Europie złożono ponad 100 000 zamówień. Wspaniałe przyjęcie oznacza teraz uruchomienie trzeciej zmiany w zakładach produkcyjnych Opla w Gliwicach w drugim kwartale roku.

Już teraz ten nowy samochód przerósł przewidywania o 10 procent. Opel oczekiwał 180 000 zamówień na nową Astrę w całym pierwszym roku sprzedaży. Tylko w Niemczech w ciągu pierwszych dwóch miesięcy 2010 r. rejestracje nowej Astry wzrosły o 38 procent w porównaniu z takim samym okresem ubiegłego roku. Dzięki temu Astra jest w Niemczech na drugim miejscu w klasie kompakt.

Obecnie nowa Astra jest dostępna w wersji pięciodrzwiowej typu hatchback. Niedługo dostępna będzie również wersja sport tourer.

Nie tylko klienci są zachwyceni nową Astrą. Kompakt Opla doceniło również europejskie środowisko motoryzacyjne za jego stylistykę, innowacyjność i technologię. Jeszcze zanim dotarła do salonów dealerskich, nowa Astra otrzymała nagrodę Goldenes Lenkrad (Złotej Kierownicy) przyznawaną przez AutoBild w Niemczech i pokrewne tytuły w innych krajach Europy

W Polsce Astra, poza „Złotą Kierownicą” przyznaną przez Auto Świat w kategorii aut kompaktowych i kategorii generalnej, otrzymała inne niezwykle prestiżowe wyróżnienia takie jak; „Auto Moto Lider 2009” – przyznawane przez magazyny Motor i Auto Motor, oraz „Best Cars 2010” w kategorii samochodów kompaktowych przyznawane przez magazyn Auto, Motor i Sport.

Źródło: media.gm.com


ostatnia aktualizacja: 2010-03-12
Komentarze
Polityka Prywatności