- Dlaczego łysy motocyklista jedzie z rozpiętym rozporkiem?
- Żeby mieć wiatr we włosach.
Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.
- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.
Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Czego chcesz?
- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.
Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:
- Przyspiesz!
Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.
- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:
- Tak?
- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.
Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:
- Przyspiesz jeszcze!
Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Co znowu?
- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Spersonalizowany Jaguar XJ

marka: Jaguar

Najnowsze wcielenie Jaguara XJ jest nowatorskim projektem w segmencie samochodów luksusowych. Firma Jaguar umożliwiła nabywcom najnowszego modelu ekskluzywny sposób personalizacji własnego samochodu. Każdy użytkownik może oznaczyć swojego XJ-ta specjalną, wygrawerowaną tabliczką.

„Najnowszy Jaguar XJ jest naprawdę wyjątkowym samochodem, tak samo jak jego właściciel. Użytkownik Jaguara to osoba, która ma poczucie własnej wartości i utożsamia się z marką swojego samochodu. Zależało nam na tym, aby każdy mógł wyrazić swój indywidualizm” – powiedziała Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

Chromowana płytka jest umieszczana na desce rozdzielczej, w jej środkowej części tuż pod przednią szybą. Może być na niej umieszczony odręczny podpis właściciela, logo firmy bądź każdy dowolny tekst. Istnieją także standardowe wersje tabliczek z wygrawerowanym podpisem projektanta Jaguara – Iana Calluma, bądź z logotypem Jaguara.

Ogólne informacje o modelu XJ
XJ to flagowa limuzyna Jaguara produkowana od 1968 roku. Najnowsza odsłona miała swoją premierę w 2009 roku. Samochód jest jednym z najdłuższych i najprzestronniejszych w swojej klasie.
Model XJ jest wykonany z produktów najwyższej jakości. We wnętrzu dominuje luksusowa skóra. Są nią obite wszystkie główne powierzchnie, w tym deska rozdzielcza, fotele, ramy drzwi, konsola środkowa i podłokietniki, a nawet podsufitka. Do wykonania tapicerek Jaguar wybrał jednego z najbardziej uznanych producentów skór, tego samego, którego wyroby stosują takie znakomite marki jak: Prada, Gucci czy Fendi do produkcji torebek i akcesoriów.

Dostępne na polskim rynku wersje silnikowe to:
o    3,0-litrowy, 275 KM;
o    5,0-litrowy, 385 KM;
o    5,0-litrowy, 510 KM – osiągający przyspieszenie 0-100 km/h w 4,9 sekundy.
Więcej informacji na www.jaguar.pl


ostatnia zmiana: 2010-05-31
Komentarze
Polityka Prywatności