Jechał facet samochodem, a że samochód dobry, szybki to sobie nie żałował. Mimo, że mokro, ślisko to na liczniku 150 km/h... 180 km/h... 220brkm/h...250 km/h..., aż tu nagle zakręt, za zakrętem furmanka. Nic się nie dało zrobić, jedno wielkie rozpierdziu, z furmanki drzazgi, konie latają w powietrzu, woźnicy urwało nogi. Zatrzymał się facet po tych kilkuset metrach, i patrzy, o k...a ,ale jatka. Nic to myśli, jatka nie jatka, może ktoś przeżył i trzeba mu pomoc. Podchodzi bliżej, a tam konie z bebechami na wierzchu, ledwo dychają. Jakoś trzeba by je dobić, co się ma gadzina męczyć. Złapał za siekierę, która wypadła z furmanki i do jednego konia, do drugiego... pozarąbywał na śmierć. Stoi i rozgląda się, co dalej, zauważył woźnice. Woźnica na to, podciągając koc i przykrywając urwane nogi:
- Panie! Nawet mnie ku...a nie drasnęło!!!
Jedzie facet maluchem, wystraszony, że mu się zaraz "samochod" rozleci, a z naprzeciwka w BMW zasuwa czterech dresów. Jadą, muza na maksa, łokcie za oknami.
I nagle.. BUUUM: zderzyli się.
Maluch cały zdezelowany, a w BMWicy tylko zderzak zarysowany. Wyskakują dresy i lecą do kierowcy malucha, wrzeszcząc:
- Ty h..., poj....o cię, zobacz, co zrobiłeś, zaraz ci wp....olimy!!!
- Panowie, ale ja nie mam żadnych szans, was jest czterech... - jęczy kierowca malucha.
Dresy zaczęli się naradzać. Po chwili jeden z nich odwraca się i mówi:
- Dobra, Buła i Bazyl są z tobą.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Nowy Chevrolet Aveo

marka: Chevrolet

Obok Orlando i Cruze w wersji hatchback, na paryskim stoisku Chevroleta pokazany będzie nowy, 5-drzwiowy Aveo. Produkcja rozpocznie się jesienią 2011 roku.

Wersję koncepcyjną Aveo RS można było obejrzeć już w Detroit na początku 2010 roku. W porównaniu z nią zmianie uległy m.in.  przednie i tylne reflektory, wloty powietrza i lusterka boczne. Klamki tylnych drzwi ukryte zostały w słupkach C.

Fot. Chevrolet Nowe Aveo jest dłuższe i szersze od poprzedniej generacji a producent obiecuje, że przestronnością wnętrza oraz pojemnością bagażnika będzie brylowało w swojej klasie. Zmienione zostało także zawieszenie, które ma być bardziej komfortowe zapewniając jednocześnie dobre właściwości jezdne. W podstawowym wyposażeniu auta znajdzie się m.in. elektroniczna kontrola stabilności (ESC).

W ofercie silników znajdą się dwie jednostki benzynowe 1,2/86 KM i  1,4/100 KM. Po raz pierwszy Aveo pojawi się z 1,3-litrowym silnikiem wysokoprężnym. Występować będzie także w dwóch wersjach o mocy 75 i 95 KM wyposażonych w system start-stop. Z motorami, w zależności od wersji, współpracować będą automatyczne, 6-stopniowe przekładnie, lub manualne skrzynie biegów z 5. lub 6. przełożeniami.

Nowy Chevrolet Aveo trafi do salonów jesienią 2011 roku.

Źródło: motofakty.pl

ostatnia aktualizacja: 2010-09-10
Komentarze
Polityka Prywatności