Polskie drogi
- Co musi się zmienić, żeby polskie drogi spełniały wymogi europejskie?
- Wymogi europejskie.
Główny Urząd Ceł postanowił przeprowadzić ankietę wśród celników na temat
łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało:
"Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupić BMW?"
Celnik na polsko- niemieckiej granicy odpowiada:
- Dwa, trzy miesiące.
Celnik na polsko-czeskiej granicy:
- No, z pół roku.
Celnik ze "ściany wschodniej" po dłuższym zastanowieniu:
- Dwa, trzy lata.
Komisja zadziwiona:
- Tak długo?
Celnik ze "ściany wschodniej":
- Chłopaki, nie przesadzajcie, BMW to w końcu duża firma...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Galerie uliczne w Paryżu z okazji premiery Range Rovera Evoque

marka: Land Rover

Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych na nadchodzący Paris Motorshow szykuje dla wszystkich nie lada atrakcję. Zupełnie nowy, przełomowy Range Rover Evoque zadebiutuje oficjalnie 30 września podczas paryskiej wystawy.

Premierze tego przełomowego dla marki samochodu towarzyszyć będzie szereg imprez poprzedzających.

Od 28 do 30 września w Paryżu pojawią się ruchome galerie autorstwa czterech światowej sławy francuskich artystów. Wszystkie będą zbudowaną z drutu instalacją, inspirowaną Range Roverem Evoque oraz Paryżem.

Artyści zostali dobrani pod kątem swojej twórczości a otrzymali za zadanie najlepiej oddać określone wartości Evoque:
•    Design – Andre – prezentacja w Palais de Tokyo
•    Luksus – Jean Charles de Castelbajac – prezentacja na pływającej barce Henri IV, cumująca w pobliżu katedry Notre Dame
•    Równowaga – Yorgo Touplas – lokalizacja – Musée des Arts et Métiers in the Marais
•    Technologie – Jérémie Rozan – lokalizacja – Centre Pompidou.

Galerie będą ustawiane w takich lokalizacjach w centrum Paryża, aby były bardzo widoczne i mogły wywrzeć wpływ na jak największą liczbę odbiorców. Urbanistyczny klimat miasta będzie doskonałym tłem dla prezentacji wzorowanych na Evoque.

„Premiera Range Rovera Evoque to nie tylko fakt istotny dla rynku motoryzacyjnego, ale także wydarzenie o randze artystycznej. To nie pierwszy raz, kiedy Range Rover łączy premierę swojego modelu ze sztuką. 40 lat temu, z okazji prezentacji pierwszego Range Rovera, model pojazdu został wystawiony w Luwrze. Był to jedyny w historii tego muzeum samochód – dzieło sztuki” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Stoisko Land Rovera na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu będzie najciekawszym i najbardziej oczekiwanym stanowiskiem w tym roku. Zaprezentowany na nim Range Rover Evoque trafi do produkcji latem przyszłego roku i będzie najmniejszym, najlżejszym i najwydajniejszym Range Roverem, jakiego kiedykolwiek wyprodukowano.

Więcej informacji na www.landrover.pl i www.helloevoque.com


ostatnia zmiana: 2010-09-28
Komentarze
Polityka Prywatności