Wsiada informatyk do taksówki. Taksiarz pyta:
- Dokąd jedziemy?
- 192.168.4.1
Ulicą idzie sobie chłopczyk, nagle podjeżdża do niego samochod i facet ze środka mówi:
- Choć wsiadaj do samochodu, dam ci 10zł i lizaka.
Chłopiec nie reaguje, tylko przyśpieszył kroku.
- No choć wsiądź do samochodu, dam ci 20zł, cole i lizaka.
Chłopak dalej nic, tylko znów przyśpieszył kroku... Facet w samochodzie nie daje za wygrana:
- Moja ostatnia propozycja - wsiadź ze mna do samochodu a dam ci 50zł, cole i karton chupa-chupsów.
Chłopak się zatrzymał i mówi:
- Odczep się tato. Kupiłes matiza to teraz sam nim jeździj.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano 7 razy w naszych ankietach
marka

Nowy roadster Volkswagena

marka: Volkswagen

Sportowy roadster VW powstanie na nowej platformie MMB. Koncern chcąc obniżyć koszty produkcji zamierza zastosować elementy zawieszenia z popularnego Golfa.

Gama silników pozostaje na razie tajemnicą, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że klienci będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy jednostek czterocylindrowych, łącznie z 220-konną odmianą turbodoładowanego silnika 1,6 l. W ofercie znajdzie się także 6-stopniowa manualna skrzynia biegów lub 7-stopniowy automat  DSG.

BlueSport w wersji produkcyjnej ma zostać zaprezentowany na salonie samochodowym  we Frankfurcie w 2013 r., a do salonów wjedzie w pierwszym kwartale 2014 r. W tym samym okresie może się  poszerzyć również gama modelowa Porsche i Audi. Modele R4 Audi i projekt „baby Boxster” Porsche będą korzystały z tej samej platformy MMB.

Źródło: motofakty.pl

ostatnia aktualizacja: 2010-11-09
Komentarze
Informuje o wskazanym na znaku obiekcie znajdującym się przy drodze. Znak może być umieszczony w innym miejscu niż po prawej stronie jezdni.
Informuje o czynnym przejściu granicznym.
Wskazuje początek wyznaczonego samochodowego szlaku turystycznego
Oznacza zakaz ruchu pojazdów, których wysokość (również z ładunkiem) jest większa od wartości podanej na znaku.
Polityka Prywatności