Zatrzymuje policjant mercedesa S600 i czeka, aż kierowca przyjdzie do niego. Mija jedna minuta, druga minuta. W końcu otwiera się szyba i słychać głos:
- Ty, komu są pieniądze potrzebne...
Sixa za kółkiem
Opis osobowości:
Żeńska odmiana Żółtodzioba. Przedstawicielki tej grupy najczęściej w prostej linii przechodzą do grupy nr 4. Jeśli uda się im wyjść poza moją listę -proszę o kontakt listowny celem złożenia osobistych gratulacji

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* bezsensowne manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu,
* hamowanie na zakręcie, etc.


Ulubione samochody:
Małe, ponieważ zbyt odległe fragmenty mogłyby zostać zapomniane podczas parkowania lub zakręcania.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Powstaje największy SUV BMW

marka: BMW

Pierwsze plotki o X7 pojawiły się w 2008 r., jednak postępujący kryzys ekonomiczny zmusił szefostwo niemieckiej marki do wstrzymania projektu. Po dwóch latach sytuacja na światowych rynkach uległa zmianie, co skłoniło BMW do ponownego rozważenia wstępnych planów.

Duży, pełnowymiarowy SUV, który mógłby konkurować z Q7 i Mercedesem GL, znalazłby wielu nabywców za oceanem. Jednak to Chiny z pewnością stałyby się największym rynkiem dla tego typu konstrukcji. Wzrastające zapotrzebowanie na dobra luksusowe w Chinach skusiło już wielu producentów samochodów klasy premium. BMW oczywiście oferuje swoje modele na rynku chińskim, jednak kolejny, absurdalnie luksusowy SUV mógłby podbić słupki sprzedaży. BMW oficjalnie nie wypowiedziało się na ten temat, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że już niedługo usłyszmy więcej o projekcie X7.

Źródło: onet.pl

ostatnia aktualizacja: 2010-11-10
Komentarze
Polityka Prywatności