Jedzie facet swoim czerwonym Ferrari, 130 km/h. Patrzy w lusterko i widzi, że dogania go syrenka, a z jej okna wychyla sie jakis facet i wrzeszczy:
-Panie, znasz pan syrenkie?!!!
Zaklął, przycisnął gaz i przyspieszył do 150.
Syrenka znow go dogania i sytuacja sie powtarza.
Po pięciu razach przy 200 na godzinę odpuścił sobie i odpowiedział:
-Znam.
-To powiedz mi pan, jak się dwójkę wrzuca?!
Nauka jazdy. Instruktor mówi do kursanta.
- Jak jest czerwone to się zatrzymaj.
- Jak jest zielone to jedź,
- Jak ja jestem biały to zwolnij!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Opel corsa po liftingu

marka: Opel

Na salonie samochodowym w Bolonii Opel zaprezentuje odświeżoną corsę. To kolejny etap modernizowania tego samochodu, który otrzymał już (niemal równo rok temu) poprawione silniki, układ kierowniczy i zawieszenie.

Teraz dochodzą modyfikacje stylistyczne oraz pojawia się wersja ekologiczna o nazwie ecoFLEX.
 
Ta ostatni wersja napędzana jest silnikiem 1.3 CDTI o mocy 95 KM i wyposażona w układ Start/Stop (to właśnie nowinka). Średnie zużycie paliwa tego auta w wersji trzydrzwiowej ma wynosić zaledwie 3,5 l/100 km.

A jakie po za tym nowości odnajdziemy w corsie? M.in. nowy system grający, nawigację z 5-calowym ekranem (oczywiście w opcji), Bluetooth oraz złacza USB i iPod. Pojawiły się również nowe kolory nadwozia oraz tapicerki.

Odświeżoną corsę najłatwiej będzie poznać po przedniej części nadwozia. Projektanci zmienili proporcje osłon chłodnicy, ta niższa jest teraz szersza i wyższa. Ponadto zmodyfikowano kształt reflektorów oraz pojawiły się światła dzienne. W efekcie auto ma wyglądać na szersze i bardziej dynamiczne.

Opel corsa to dla marki z Russelsheim ważny model. Jego sprzedaż sięga 27 procent całości sprzedaży; przez ostatnie trzy lata co roku nabywców znajdowało ponad 400 tys. samochodów.

Źródło: interia.pl

ostatnia zmiana: 2010-11-29
Komentarze
Polityka Prywatności