Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!
Jedzie facet swoim czerwonym Ferrari, 130 km/h. Patrzy w lusterko i widzi, że dogania go syrenka, a z jej okna wychyla sie jakis facet i wrzeszczy:
-Panie, znasz pan syrenkie?!!!
Zaklął, przycisnął gaz i przyspieszył do 150.
Syrenka znow go dogania i sytuacja sie powtarza.
Po pięciu razach przy 200 na godzinę odpuścił sobie i odpowiedział:
-Znam.
-To powiedz mi pan, jak się dwójkę wrzuca?!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Nowe Renault Laguna

marka: Renault

Koncern Renault oferuje samochody zgodne z wysokimi standardami marki zarówno pod względem designu, innowacyjnych rozwiązań jak i jakości.

Nowa Laguna, zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego 2010 w Paryżu, łączy w sobie wszystkie atuty, które złożyły się na doskonałą renomę modeli Laguna III:
•    wyjątkowe trzymanie się drogi dzięki układowi jezdnemu 4Control z 4 kołami skrętnymi,
•    niezrównany w tym segmencie stosunek ceny do wyposażenia i parametrów użytkowych,
•    najwyższy w tej kategorii pojazdów poziom bezpieczeństwa, jakości i niezawodności.

Jeszcze bardziej atrakcyjny przód i nowy wystrój wnętrza powodują, że styl Nowej Laguny w pełni odpowiada jej dynamicznym osiągom.

Unikalny, oferowany wyłącznie przez Renault układ jezdny 4Control z 4 kołami skrętnymi jest obecnie dostępny z większością montowanych w tym modelu jednostek napędowych. Zapewnia on najwyższy dostępny obecnie dla szerokich rzesz użytkowników poziom przyjemności prowadzenia w warunkach całkowitego bezpieczeństwa.

Dzięki systemowi nawigacji Carminat TomTom® Live i systemowi nagłośnienia Bose® Sound System, Nowa Laguna jest dziś bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek.

Montowane silniki eco², jak na przykład dCi 110, emitujący zaledwie 120 g CO2/km, są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Szczególnie wiele wysiłku włożono w tym modelu w obniżenie kosztów użytkowania, między innymi dzięki zmniejszeniu zużycia paliwa w całej gamie średnio o 0,5 l/100 km.

Nową Lagunę oferowaną z gwarancją na 3 lata/150 000 km można zamawiać w Polsce już od listopada br. w promocyjnej cenie od 65 500 zł.


ostatnia aktualizacja: 2010-12-09
Komentarze
Polityka Prywatności