Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
- Fabio! Weź no siatkę i leć na drugą stronę ulicy kup 5 kilo zemniaków!
Fabio jak stał tak pobiegł - tak nieszczęśliwie - że się władował prosto pod koła nadjeżdżającej ciężarówki.
......
Jaka to reklama?
.
.
.
.
.
.
.
Szkoda Fabia

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Kia Picanto także z „gazem”

marka: Kia

Nową Kię Picanto będzie można kupić w Polsce już na wiosnę tego roku. Oprócz nowych silników otrzymamy możliwość zainstalowania fabrycznego układu zasilania LPG.

Auto dostępne będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – 3- i 5-drzwiowej. Dzięki wydłużeniu karoserii i rozstawu osi uzyskano więcej przestrzeni w środku auta, a pojemność bagażnika wzrosła o prawie 30 proc. w stosunku do poprzednika.

W europejskich salonach dostępne będą trzy nowe jednostki napędowe z serii Kappa. Nowością jest możliwość zakupu wersji „Bi-fuel”, w której 1-litrowy silnik zasilany jest gazem LPG. Według producenta model „Bi-fuel” ma mieć średnie spalanie na poziomie 5 l na 100 km.

Fot. Kia W ofercie będzie również większy, 1,2-litrowy silnik benzynowy o mocy 85 KM i 121 Nm mom. obr. Jednostki będą współpracować do wyboru z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach oraz 5-stopniową automatyczną przekładnią (ta ostatnia tylko wersji z mocniejszym silnikiem).

Auta będą mogły być doposażone w system ISG (start/stop), a w standardzie znajdą się m.in. diodowe światła do jazdy dziennej oraz siedem poduszek powietrznych.

Debiut nowego dziecka Kii przewidziany jest podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

Źródło: motofakty.pl

ostatnia zmiana: 2011-02-03
Komentarze
Polityka Prywatności