Psychiatra pyta pacjenta:
-Czy nie przeszkadza panu, że mieszka pan przy autostradzie?
-Nieeeeeee, nieeeeeeeeeee
Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.
- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.
Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Czego chcesz?
- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.
Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:
- Przyspiesz!
Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.
- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:
- Tak?
- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.
Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:
- Przyspiesz jeszcze!
Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Co znowu?
- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Audi R8 - produkcja na wysokich obrotach

marka: Audi

R8 dostarczany jest klientom od początku czerwca. Ten sportowy model zalicza się do produktów z tak zwanej "najwyższej półki". Już 1500 sztuk R8 - dwuosobowego samochodu z umieszczonym centralnie silnikiem o mocy 420 KM - trafiło do swoich właścicieli, a produkcja w fabryce w Neckarsulm weszła na pełne obroty.

20 samochodów dziennie, bo tyle wynosi maksymalna dzienna produkcja - opuszcza taśmę produkcyjną w Neckarsulm.

R8 można zamawiać od września 2006 roku. Swój wymarzony sportowy samochód zamówiło już kilka tysięcy klientów, a w wielu krajach produkcja R8 na ten rok została już wyczerpana. Od teraz można realizować dodatkowe życzenia indywidualizujące Audi R8:
w programie Audi exclusive firmy quattro GmbH do wyboru są liczne elementy wyposażenia dodatkowego, czyniące wygląd i wnętrze tego samochodu jeszcze bardziej ekskluzywnym. Należy do niego kilka pakietów ze szlachetną skórą Feinnappa lub Alcantara/skóra, czy też wykładzina dywanowa lub podsufitka z wysokiej jakości materiałów w wyjątkowych kolorach. Specjalnie dla R8 zaprojektowano zestaw pięciu walizek ze szlachetnej skóry, w kolorze dopasowanym do wnętrza Audi R8.


Komentarze
Polityka Prywatności