Żółtodziób za kółkiem
Opis osobowości:
Jest to osobnik zaraz po kursie prawa jazdy więc może to być każdy rodzaj osobowości. Zwykle po przejechaniu pierwszego tysiąca kilometrów zamienia się w normalnego kierowcę lub przechodzi do innej kategorii z mojej listy.

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* nieprzemyślane manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu.


Ulubione samochody:
Nie ma reguły. Najczęściej taki, jaki rodzice przeznaczają na straty.
Niemiec, Anglik i Polak dostaną 1.000.000 pln. jeśli przejadą przez rój komarów bez ukąszenia.
1. Niemiec jedzie mercem 300 km/h - ugryzł go komar.
2. Anglik jedzie Astonem Martinem 330 km/h - ugryzł go komar.
3. Polak jedzie "komarkiem" 25 km/h, a przywódca komarów:
- Stać to nasz!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

NISSAN podwójnie wyróżniony przez magazyn 4x4

marka: Nissan

Nissan odebrał dwa wyróżnienia przyznane przez brytyjski magazyn motoryzacyjny 4x4 and MPV Driver w dorocznym konkursie tego czasopisma, tym samym łączna liczba nagród zdobytych przez tę firmę wzrosła do trzynastu – liczby, jak się okazuje, w tym przypadku szczęśliwej!

QASHQAI, który nadal jest w pierwszym roku sprzedaży, został wyróżniony nagrodą Ken Livingstone Award w kategorii najlepszego samochodu miejskiego z napędem 4x4. Komentując wynik QASHQAI, Bob Murray, redaktor magazynu 4x4 and MPV Driver stwierdził: “Nagroda ta, której celem jest wyróżnienie bardziej przyjaznych miastu pojazdów z napędem 4x4, jakby została stworzona dla modelu QASHQAI”. 

„Jeśli chodzi o jazdę miejską, model ten ma idealne wprost wymiary, łatwo się go prowadzi i parkuje w zatłoczonych miejscach. Co bardzo ważne w dzisiejszych czasach, jest on bardzo przyjazny środowisku i ekologiczny w kwestii emisji szkodliwych substancji. Prawdziwą perłą pod tym względem jest model 1.5dCi diesel, który na galonie paliwa (3,78 l) przejeżdża średnio 84 kilometry, przy emisji gazów 145g/km. Ta ilość dwutlenku węgla, w porównaniu do poziomu zanieczyszczenia na ulicach Londynu, jest prawie niezauważalna.”

W kategorii używanych pojazdów Double Cab, największe wrażenie na jurorach wywarł model Navara, zwłaszcza jego wielkość, w połączeniu z bogactwem standardowego wyposażenia i liczbą dostępnych opcji. Bob Murray stwierdził: “Obecna generacja modelu Navara była pierwszą w segmencie double-cab, która skutecznie spełniała funkcję SUV. Od chwili rozpoczęcia sprzedaży, model ten pozostaje w czołówce najlepiej sprzedających się pojazdów, a modele używane osiągają dziś bardzo atrakcyjne ceny; nic dziwnego zatem, ze jest to nasz Używany Double Cab Roku.”

Popularny crossover Nissana, model QASHQAI, od chwili wprowadzenia na rynek w marcu br. zdążył zdobyć już pięć nagród tylko w Wielkiej Brytanii. Wyprodukowany w najlepszej, wielokrotnie nagradzanej fabryce Nissana w Sunderland, model QASHQAI sprzedał się już w ponad 100 000 egzemplarzy na terenie Europy. Również model Navara okazał się sukcesem, sprzedając się z dużą przewagą w porównaniu do swojego najbliższego rywala.


Komentarze
Polityka Prywatności