Jedzie Ami, Rusek, Niemiec i Turek w jednym przedziale.
No i zaczynają sie popisy który ma lepiej.
Ami zaczyna:
- Nasz kraj jest tak bogaty ze możemy sobie na wszystko pozwolić... Wstał otworzył okno i srrrru cały plik dolców przez okno.
Rusek popatrzył chwilę, podumał, i mówi
- W naszym to my też mamy wszystkiego w bród. Wstał, wyciągnął spod ławki skrzynkę wódki i jeb przez okno.
Na to Niemiec zaczyna mówić:
- No, my mamy też od cholery... nie dokończył, bo zrywa się z siedzenia Turek i krzyczy:
- Nie! Proszę, nie!
Żółtodziób za kółkiem
Opis osobowości:
Jest to osobnik zaraz po kursie prawa jazdy więc może to być każdy rodzaj osobowości. Zwykle po przejechaniu pierwszego tysiąca kilometrów zamienia się w normalnego kierowcę lub przechodzi do innej kategorii z mojej listy.

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* nieprzemyślane manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu.


Ulubione samochody:
Nie ma reguły. Najczęściej taki, jaki rodzice przeznaczają na straty.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Nagrody dla Audi A5 i Audi R8

marka: Audi

Podczas uroczystości wręczenia nagród Auto Lider 2007 i Kobiecy Samochód Roku 2007, która odbyła się 8 lutego w warszawskim hotelu Sheraton Audi odebrało statuetki dla swoich najnowszych modeli.

W konkursie Auto Lider organizowanym wspólnie przez redakcje tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto swoje głosy oddało ponad 120 000 czytelników.
W szóstej już edycji tego plebiscytu przyznano nagrody w kilku kategoriach. Zdecydowanym zwycięzcą okazała się marka z czterema pierścieniami na masce.

Audi R8 zajęło pierwsze miejsce wśród „samochodów sportowych i kabrioletów”.
Za „najpiękniejszy samochód roku” uznane zostało zaprojektowane przez Waltera de’ Silve - Audi A5. Natomiast w kategorii „premier motoryzacyjnych” model ten uplasował się na 3 miejscu.  Jest to już kolejne wyróżnienie dla nowego coupe Audi. W styczniu A5 zwyciężyło w konkursie Auto 1 organizowanym przez redakcję tygodnika Auto Świat w kategorii „auta sportowe i coupe”.

Inne samochody Audi zostały również docenione przez czytelników Motoru i Auto Moto. Drugie miejsce wśród „aut rodzinnych” zajęło nowe audi A4, a Audi Q7 w kategorii „samochody na bezdroża”.

Podczas uroczystej gali ogłoszono także wyniki konkursu zorganizowanego przez redakcję miesięcznika „Twój Styl”. Kobiecym Samochodem Roku w kategorii „auto prestiżowe” uznane zostało Audi A5.

Tymi wynikami samochody Audi potwierdziły, że ich wizerunek, stylistyka i rozwiązania techniczne znajdują uznanie zarówno w oczach czytelników pism motoryzacyjnych, jak i jurorów prasy kobiecej.

ostatnia aktualizacja: 2008-02-12
Komentarze
Polityka Prywatności