Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi:
- Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze?
Kierowca odpowiada:
- Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy.
Żona próbuje ratować sytuację:
- Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany.
Z tylnego siedzenia odzywa się babcia:
- A nie mówiłam, że tym kradzianym samochodem daleko nie zajedziemy...
Dresiarz za kółkiem:
Opis osobowości:
Zwykle osobowości brak, choć występują tutaj szczątkowe cechy takie jak: złośliwość, skłonność do brutalności i używek. Prawie nie występuje w wieku powyżej 35 lat, gdyż naturalna selekcja i przydrożne drzewa ograniczają znacząco populacje.

Główne wady i zagrożenia:

* zachowuje się jak król szosy, wynika to z poczucia wyższości wobec reszty (myślącej) świata,
* wyprzedza na trzeciego,
* zajeżdża drogę,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* bardzo nadmierna szybkość,
* wszystkie inne zagrożenia wynikające z ograniczonej wyobraźni i niskiego IQ.

Ulubione samochody:
Zależnie od zasobności portfela, ale na pewno nie będzie to Wartburg kombi. Autko musi być szpanerskie, nawet jeśli jest tanie. Nawet maluch będzie miał przyciemniane szyby, spojler, płytę CD na lusterku (obowiązkowo!) i dużą naklejkę w obcym języku (treść nieistotna, najczęściej PIONEER) a jak starczy forsy to i neonówki pod podwoziem…Wewnątrz sprzęt grający musi być najlepszy (czytaj: z największą liczbą
migających lampek) i głośniki skierowane na zewnątrz, żeby wszyscy wiedzieli, że jedzie nie byle kto. Bardziej zamożni Młodociani używają
samochodów lepszych marek dochodząc nawet do BMW. Jest też pewna zasada: -im lepszy samochód tym mniej ozdobników - po prostu nie są już wtedy konieczne do nęcenia panienek.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Audi R8 jest „World Performance Car 2008”

marka: Audi

Audi R8 odniosło podwójne zwycięstwo w „World Car of the Year awards” 2008. Model ten wyróżniono tytułem „World Performance Car” i „World Car Design of the Year”.

Supersportowe Audi zostało wybrane na zwycięzcę przez 47 jurorów z 24 krajów. Nagrody odebrał Johann De Nysschen, Wiceprezes Wykonawczy Audi of America, podczas New York Motorshow.

Przy wyborze Audi R8 na „World Performance Car” 2008 jurorzy zwrócili uwagę, że „parametry tego auta są bardzo dobre już na papierze, między innymi dzięki umieszczonemu centralnie silnikowi V8 o mocy 420 KM oraz aluminiowej konstrukcji. I potwierdzają się one podczas rzeczywistej jazdy: jego doskonała równowaga, czułość i łatwość prowadzenia gwarantują kierowcy bezpieczeństwo jazdy aż do zakresu krytycznego. R8 oferuje wyjątkową precyzję jak na samochód tej wielkości.”

W 2007 roku tytuł „World Performance Car” przypadł Audi RS 4. W ten sposób marka z czterema pierścieniami wygrała dwa razy z rzędu w kategorii „performance”. W tym roku do rundy finałowej dotarło aż dwóch reprezentantów Audi – jednym z trzech finalistów w tej kategorii było Audi S5.

W ramach „World Car Design of the Year” 2008 jurorzy nagrodzili Audi R8 za „wprowadzenie nowej formy do krajobrazu samochodów sportowych. Stylistyka R8 nie pozostawia obojętnym, jest atrakcyjna i pełna interesujących detali, od przedniego zderzaka aż po budzące wiele emocji, pionowe Sideblade za słupkami B.”

Ekspert World Car Design Tom Matano, Dyrektor Wykonawczy School of Industrial Design, Academy of Art University San Francisco powiedział: „Audi R8 jest wspaniałym optycznym ucieleśnieniem technologii, która kryje się w jego wnętrzu, jest kompletnym pakietem „Techno-Iconic Design”.

W 2007 roku nagrodę „World Car Design of the Year” zdobyło Audi TT. W tym roku zatem Audi obroniło koronę króla stylistyki.

Audi A6 Limousine zdobyło pierwszą nagrodę w klasyfikacji generalnej jako „World Car of the Year” w 2005 roku, gdy zorganizowano po raz pierwszy konkurs na Auto Roku. Z jednym zwycięstwem w klasyfikacji generalnej oraz czterema zwycięstwami łącznie w czterech kategoriach Audi jest producentem samochodów, który uzyskał  najwięcej nagród
w tym współzawodnictwie.

ostatnia aktualizacja: 2008-03-26
Komentarze
Polityka Prywatności