Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.
Nauka jazdy. Instruktor mówi do kursanta.
- Jak jest czerwone to się zatrzymaj.
- Jak jest zielone to jedź,
- Jak ja jestem biały to zwolnij!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

A3, A6 i Audi Q7 zwycięzcami

marka: Audi

Potrójne zwycięstwo Audi w plebiscycie czytelników „Auto Motor und Sport”: A3, A6 i Audi Q7 zostały wysoko ocenione przez czytelników i uzyskały tytuł „Best Cars” 2007 w swoich klasach. W ten sposób Audi kontynuuje sukcesy w jednym z najważniejszych w branży motoryzacyjnej plebiscytów czytelników.

Po raz pierwszy w plebiscycie wzięło udział Audi Q7 i mimo silnej konkurencji zebrało najwięcej głosów. Q7 jest nowym wzorcem w klasie SUV-ów. Wyjątkowe właściwości jezdne na drogach i bezdrożach, wyrazista stylistyka oraz typowa

dla Audi jakość charakteryzują pierwszego SUV-a tej marki. Właściwości te docenili nie tylko czytelnicy „Auto Motor und Sport”, ale również klienci.

W klasie wyższej samochodów zwyciężyło Audi A6, które od dwóch lat jest na niemieckim rynku liderem w swojej klasie. Eleganckie i równocześnie sportowe A6 dostępne jest w wersji limuzyna i Avant. W 2006 roku Audi uzupełniło swoją ofertę o sportowe S6 i A6 allroad quattro.

W klasie samochodów kompaktowych Audi A3 zwyciężyło po raz trzeci. W modelu tym Audi pokazało jak w samochodzie o kompaktowych wymiarach można w sposób perfekcyjny zrealizować wymagania stawiane samochodom klasy Premium.


Komentarze
Polityka Prywatności