Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Rzecz dzieje się w Stanach. Policjant zatrzymuje samochód na autostradzie, a w samochodzie siedzą trzy zakonnice.
Policjant mówi do prowadzącej:
- Jechała siostra za wolno.
Zakonnica:
- Przecież minimalna prędkość jest 22 mph.
- To jest autostrada i minimalna prędkość to 65 mph, a 22 to numer drogi.
Policjant patrzy jeszcze na tylne siedzenie, gdzie dwie pozostałe zakonnice cale blade telepią się ze strachu jak głupie i pyta:
- A im co się stało?
- Bo widzi pan, panie władzo... właśnie zjechałyśmy z drogi nr 125.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Złoty medal za wizerunek

marka: Porsche

Porsche ma najlepszy wizerunek ze wszystkich niemieckich przedsiębiorstw. Taki werdykt wydało jury składające się z 2.500 przedstawicieli zarządów firm, dyrektorów i innych członków kadr kierowniczych.

Po raz piąty z kolei przyznali oni koncernowi Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Stuttgart pierwsze miejsce wśród firm ze wszystkich branż.

W ten sposób Porsche już od ośmiu lat bezsprzecznie plasuje się w czołówce firm biorących udział w renomowanym plebiscycie organizowanym co dwa lata przez „Manager-Magazin”. Po raz pierwszy badanie to, którego przeprowadzenie zostało zlecone instytutom TNS Infratest i BIK Marplan Intermedia, oprócz ogólnego wrażenia uwzględniało także pięć czynników wpływających na wizerunek: zachowanie etyczne, innowacyjność, ukierunkowanie na klienta, jakość zarządzania oraz jakość produktu i serwisu. 

Również teraz, przy 15-tej edycji oceny wizerunku przeprowadzonej przez „Manager-Magazin”, niemiecki przemysł motoryzacyjny po raz kolejny obronił swoje miejsca
na podium. W porównaniu z ostatnim plebiscytem Porsche AG jeszcze bardziej zwiększyło swoją przewagę: w rankingu ogólnym – 152 przedsiębiorstwa z dziesięciu branż – producent samochodów sportowych ze Stuttgartu zdobył 893 punkty i znalazł się przed BMW (853 punkty) i Audi (850 punktów). Na miejscach od czwartego do dziesiątego uplasowały się takie firmy jak Adidas, Google, Miele, Coca-Cola, Lufthansa, Hugo Boss i Nokia.

Koncern Volkswagen, w którym Porsche ma prawie 31 procent udziałów, poprawił swoją pozycję przeskakując z 76. miejsca na miejsce 26. i tym samym zalicza się do przedsiębiorstw, których wizerunek w ciągu ostatnich dwóch lat uległ największej poprawie. 

Komentarze
Polityka Prywatności